Podestýlka

Zvířecí podestýlka, osiková podestýlka pro laboratorní zvířata

Podestýlku pro zvířata lze vyrábět z různých typů dřeva. Animalab nicméně nabízí jednu z nejlepších možností - TAPVEI podestýlku vyrobenou z osikového dřeva. Dřevěný materiál je certifikován řetězcem Forest Stewardship Council® (FSC®). Výrobní proces podestýlky TAPVEI a dřevěných hraček pro zvířata také splňuje standardy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a ISO 45001:2018, což zaručuje, že každá šarže osikové podestýlky, hraček a dalšího příslušenství pro obohacení zvířat je stejné kvality a parametrů.

TAPVEI osiková podestýlka je vynikající s ohledem na absorpci vlhkosti a čpavku. Je vhodná na použití ve všech zařízeních pro zvířata, která používají IVC stojany, izolátory a zásobníky či dávkovače na podestýlku, protože tato podestýlka nepráší a nezanáší filtry, čímž přispívá k levnějšímu provozu předfiltrů a HEPA filtrů.

TAPVEI materiál pro hnízdící samice hlodavců a jejich mláďata

Materiál pro hnízdění je jednou z nejdůležitějších součástí dobrých životních podmínek zvířat dle principů 3R. Samice hlodavců je využívají ke stavbě hnízd, kde plánují přivést na svět mláďata. Extrémně měkká a pružná vlákna osikového dřeva umožňují uspokojit tuto jejich přirozenou potřebu.

Obohacení pro zvířata, doplňky obohacující životní prostředí laboratorních zvířat

Nabízíme různé druhy doplňků a hraček, která zvířata zabaví, zvyšují jejich pohodu a podporují jejich přirozené hlodací a skrývací pudy, a také snižují stres a agresivitu. Široký výběr hryzacích kvádrů, domků, stříšek, schodišť, tunelů a labyrintů vám umožní zařídit pro zvířata vhodné a příjemné životní prostředí. Všechny produkty jsou autoklávovatelné a mohou být omývány v klecových myčkách.