Pomáháme Vám najít nové obzory

Společnost AnimaLab působí na trhu s výzkumným a laboratorním náčiním již od roku 2004.

Animalab je sehraný tým odborníků se zaměřením na různé oblasti přírodních věd. Jejich rozsáhlé zkušenosti v tomto odvětví umožňují společnosti poskytovat poradenství a široké spektrum služeb v Polsku, České republice, na Slovensku, v Maďarsku a v Litvě, Lotyšsku a Estonsku, Chorvatsku a Slovinsku.

Animalab vybavuje laboratoře pracující se zvířaty, zvěřince i průmyslové laboratoře. Společnost navíc poskytuje záruční i pozáruční servis, validace laboratorního vybavení a profesionální dodávku laboratorních zvířat. Součástí nabídky jsou i vzdělávací programy pro studenty a zaměstnance laboratoří.

Při spolupráci s klienty Animalab pečlivě a zodpovědně analyzuje jejich potřeby a požadavky a nabízí inovativní a dlouhodobá řešení, od konzultace ve fázi výběru produktu či služby skrz nákupní proces až po servis a pozáruční péči.

Za více než 17 let Animalab dokončil přes 7700 instalací ve zvěřincích a laboratořích, dodávek laboratorních zvířat a servisních služeb.

Díky rozsáhlé spolupráci s více než 50 mezinárodními dodavateli si společnost vybudovala portfolio nejrůznějších řešení pro vědecký, výzkumný i průmyslový sektor.

Poznejte naše partnery zde.