Sychem

Vzduchová sprcha

Code SychemAIR

SychemAIR je komora se vzduchovou sprchou, která se používá k odstranění prachu, lupů a alergenů z personálu.

Jedná se o samostatnou jednotku, která využívá vysoce účinné proudění vzduchu k efektivnímu odstranění všech typů kontaminantů z každého jednotlivce, a tím snižuje úroveň kontaminace před přechodem do prostoru s nižší kontaminací. SychemAIR se vyznačuje kompaktním designem, přizpůsobitelným uspořádáním, snadnou údržbou a možností doručení v plochém balení.

Zjistit více o produktu
Ukázat další produkty
Výhody

Technologie aktivního proudění vzduchu

Naše trysky jsou navrženy tak, aby účinně foukaly vzduch z různých úhlů směrem do středu komory. S rychlostí vzduchu 25 m/s (82 ft/s) konkuruje SychemAIR současným lídrům na trhu.

Vynikající odstraňování částic

SychemAIR je vybaven celkem 48 vzduchovými tryskami, které vytvářejí obklopující proudění vzduchu. Trysky jsou umístěny v protilehlých rozích a jsou nakloněny směrem k uživateli, což umožňuje optimální odstranění částic.

Tři úrovně filtrace

Jednotka využívá tříúrovňový filtrační systém: prachový filtr, předfiltr a HEPA H14 filtr. Vzduch v konečné fázi prochází HEPA filtrem, který odstraňuje částice do velikosti 0.3 μm, včetně alergenů a lupů.

Snadná údržba

Údržbu naší vzduchové sprchy zvládne přímo zákazník, údržba se provádí výhradně zevnitř vzduchové sprchy. Podlaha je snadno odnímatelná, což uživateli umožňuje vysát veškeré nečistoty a prach. V případě potřeby je přístup pro technika přes strop.

Zvýšená bezpečnost

Sprcha SychemAIR je vybavena třemi bezpečnostními tlačítky, jedním vnitřním a dvěma vnějšími. To umožňuje zastavit proces v jakémkoli bodě používání. Každé dveře mají dva magnetické zámky, které zabraňují předčasnému otevření a také zajišťují proudění vzduchu během cyklu.

Uživatelsky přívětivé

Jednotka je uživatelsky přívětivá a snadno se ovládá. Celý proces odstraňování částic je dokončen za méně než minutu od momentu stisknutí tlačítka na otevření dveří až po moment vykročení na čistou stranu.

Přizpůsobitelná řešení

SychemAIR je k dispozici buď jako rovný průchod, nebo jako průchod do zatáčky, nebo jako průchod ve tvaru T (se 3 dveřmi). Lze také prodloužit velikost komory a vytvořit delší přímou průchozí chodbu se vzduchovou sprchou. Celkovou výšku lze upravit podle vašich požadavků.

Naši vzduchovou sprchu lze objednat jako sestavenou nebo v plochém balení pro snadnou instalaci v budovách s omezeným přístupem. Řešení formou plochého balení nabízí flexibilní možnosti instalace, které lépe vyhovují potřebám některých zařízení.