ChemoMetec

ChemoMetec

ChemoMetec je předním světovým výrobcem v oblasti počítání buněk a buněčné analýzy ve všech oblastech biotechnologického průmyslu. ChemoMetec se specializuje na vývoj a výrobu vysoce precizních zařízení, která poskytují konzistentní data pro tisíce zákazníků napříč biotechnologickými, farmaceutickými i akademickými segmenty. Přístroje ChemoMetec se navrhují, vyrábí i testují v Dánsku za použití kvalitních materiálů a odborného řemeslného zpracování.

Chemometec-building-from-air-1-1024x457.png

ChemoMetec využívá patentované technologie k výrobě přístrojů, které není složité používat a současně pomáhají opakovaně dosahovat výjimečných výsledků. Od svého založení v roce 1997 firma stále objevuje nová využití pro vývoj své technologie.

instruments-1024x401.png

NucleoCounter® NC-200™, NucleoCounter® NC-202™, Xcyto® 5 and NucleoCounter® NC-3000™

Katalog přístrojů společnosti ChemoMetec je tvořen automatizovanými počítači buněk a pokročilými obrazovými cytometry. Počítadla buněk splňují podmínky GMP a 21 CFR Part 11. Přístroje pracují s Via1-Cassette™ a Via2-Cassette™, jež se kalibrují dle objemu a jsou předplněny barvami pro zjednodušení manipulace se vzorky a eliminaci příležitostí pro lidkou chybu.

www.chemometec.com