Vilber

NEWTON 7.0 zobrazovací systém in vivo

Code NEWTON 7.0

Bezkonkurenční NEWTON 7.0 je vhodný pro bioluminiscenční a fluorescenční zobrazování in vivo, ex vivo a in vitro: monitoring vývoje nádorů a infekcí, trackování migrace buněk, sledování zacílení biodistribuce léčiv, molekul a nanočástic, vizualizace vaskulatury a mikrocirkulace.

Zjistit více o produktu
Výhody

Zeptejte se nás na bezplatnou ukázku ve vaší laboratoři! Předvedeme vám systém NEWTON. 
Pokud máte zájem o bezplatnou ukázku Vilber, vyplňte formulář a pošlete nám.

Provedení

 • Maximální citlivost s širokoúhlým objektivem o cloně F/0.70
 • 1” Scientific Grade CCD kamera a chlazení -90°C
 • Detekce bioluminiscence: na úrovni femtogramu
 • Decekce fluorescence: na úrovni pikogramu
 • 3D optická tomografie

Zvířata

 • Kapacita až 5 myší
 • Vyhřívaná podložka (+37°C)
 • EQUAFLOW™ přístroje na dýchání, které dodávají stejné množství plynu do každého nosního kuželu, čímž zabraňují neplánovanému probuzení
 • Automatické aktivní zachycovače plynu
 • Kompatibilní se stanicí na plynovou anestezii BIOSTHESIA 

Snadné použití

 • Intuitivní a přátelské uživatelské rozhraní
 • K získání obrazu stačí jedno kliknutí
 • Automatické zobrazování a automatická kontrola osvětlování
 • Snadné čištění

Intuitivní software

Software NEWTON 7.0 byl navržen molekulárními biology, takže nabízí bohaté funkce a navede vás přímo do pokročilého nastavení v ergonomicky navrženém uživatelském prostředí. Jednoduché a pochopitelné menu je vhodné na to, aby bylo používáno více uživateli: na získání optimálního obrazu stačí jediné kliknutí.

Ponořte se do komplexních modulů obrazové analýzy, snadno kvantifikujte signálová měření a získejte maximální data ke kvantifikaci svých vzorků v pár krocích.

Aplikace na dosah ruky

 • Díky unikátní Fluorescence illumination architecture pojme NEWTON 7.0 osm excitačních kanálů ve viditelných (RGB) a blízkých infračervených (NIR) spektrech. Signály se mohou překrývat, takže je možné zobrazovat několik ukazatelů naráz u jednoho zvířete.
 • Lze použít velké množství molekulárních činidel a fluoroforů, např. GFP, YFP, FITC, DAPI, mCHERRY, Alexa Fluor® 680, 700, 750, Cy® 3, 5, 5.5, DyeLight, IRDye® 800CW, VivoTrack 680, VivoTag 750 etc.

 

Technologie s lehkostí

Uvnitř pokročilá technologie, zvenku neuvěřitelná jednoduchost.
Díky našim posledním inovacím je Newton 7.0 ideálním systémem pro kvantifikaci, publikaci a dokumentaci grade imaging.

V.070 Objektiv

The Fusion je rozsáhlým portfoliem v oblasti ultra-citlivého zobrazování, obecně považovaným za nejlepší ve své třídě. Za použití nejpokročilejší velkopixelové CCD technologie pro větší sběr světla v kombinaci s jedinečnou V.070 motorizovanou optickou čočkou nabízí the Fusion nejlepší citlivost a rychlost a dosahuje nejnižších limitů detekce.

Zobrazovací výkon Fusionu je automaticky optimalizován pro široké spektrum požadavků a použití:

 • Pro chemiluminiscenci se čas na získání obrazu dramaticky zkrátí a ušetří tak cenné protilátky.
 • U fluorescence umožňuje ultracitlivá schopnost detekce použít kratší excitační expozice, čímž snižuje fotobělení, fototoxicitu a koncentrace barviv.

Na zakázku vyrobený objektiv V.070 kombinuje citlivost a optický výkon pro velmi slabé světelné podmínky. Tento optický systém obsahuje komponenty s velmi nízkým rozptylem, které zvyšují citlivost, a asférické prvky, jež zajišťují konzistentně ostré obrazy. Objektiv V.070 má ostřící vzdálenost pouhých 20 cm a poskytuje bezkonkurenční citlivost, jas a kvalitu obrazu.

Newton lens comparison.png

 

HIGH SENSITIVITY READING™

Cílem Fusion je maximalizovat signál a minimalizovat šum za účelem dosažení nejlepšího poměru signálu/šumu pro nejnižší mez detekce.

Díky naší technologii High Sensitivity Reading (HSR) snižuje Fusion různé zdroje šumu na nejnižší úroveň a signál lze odlišit od pozadí. Obrázky 5 a 6 jsou porovnáním slabých obrazů chemiluminiscenčního signálu na ukázku citlivostní výhody Fusion HSR technologie v porovnání s konkurenčním systémem. Technologie HSR umožňuje dosáhnout nejnižších limitů citlivosti.

Fusion’s High Sensitivity Reading (HSR) je jedinečná technologie, jež poskytuje ultra-nízký šum a vysokou citlivost beze změn v surových obrazových datech. Díky modulárnímu designu kamery, dvojitému zesilovači a kompletní kontrole nad elektronickými komponentami je šum kamery snížen na minimum. Technologie HSR je zabudovanou součástí kamery.

Během vystavení kamery světlu jsou všechny vedlejší komponenty vypnuty. Když se snímání dokončí, vypnuté komponenty se automaticky zase zapnou. Proces vypínání během snímání snižuje šum, což vede k vyšší kapacitě čipu pro sběr signálu.

 

Vilber High sesitivity reading.png

 

Při stejné době expozice se standardní LED destičkou poskytuje HSR technologie lepší citlivost díky snížení šumu téměř na nulu. Tím, že se pozadí drží na nejnižší úrovni, i velice slabý signál lze snadno detekovat a kvantifikovat.

3D DYNAMIC SCAN™

3D Dynamic Scan™ zobrazí váš vzorek v reálném čase a rekonstruuje data tak, že vytvoří živé třídimenzionální modely. 3D rekonstrukce poskytuje přímé informace ohledně dynamiky obrazu, pozadí a množství proteinu či DNA. Jakákoli malá změna času expozice automaticky znovu načte 3D náhled. Sytost může být ovládána živě předtím, než je obraz zastaven.

3D Dynamic Scan™ sbírá signál ze vzorku gelu a tyto intenzity transformuje do informace o vzdálenosti od povrchu vzorku. „Obrázek“ z 3D skenu ukazuje relativní množství proteinu. Díky tomu mohou být množství jednotlivých proteinů měřena a srovnávána navzájem. Dynamický sken se tvoří, zatímco je obraz získáván z kamery. Měření pak může probíhat s živým obrazem.

3D Dynamic Scan™ posouvá hranice zobrazování proteinů a DNA. Náš 3D modeling změní způsob, jakým ze svých vzorků budete získávat 3D kvantitativní výsledky.

Modely
Název produktu
121197001 BT 500  NEWTON 7.0 BT500, bioluminiscenční optická zobrazovací platforma in vivo / in vitro Požádat o nabídku
121197601 BT 100  NEWTON 7.0 FT100, bioluminiscenční optická zobrazovací platforma in vivo / in vitro Požádat o nabídku
121197401 FT 500  NEWTON 7.0 FT500, bioluminiscence a fluorescence in vivo / in vitro optická zobrazovací platforma Požádat o nabídku
121197601 FT 100  NEWTON 7.0 FT100, bioluminiscence a fluorescence in vivo / in vitro optická zobrazovací platforma Požádat o nabídku